Etlas je najlepší katalóg stránok

Hľadáte kvalitný katalóg stránok do ktorého by ste mohli zaregistrovať vašu web stránku? Ďalej hľadať už nemusíte.

Etlas

Etlas je nový katalóg stránok, ktorý sa vyznačuje naozaj kvalitným obsahom. To zabezpečuje, že spätný odkaz z tohoto katalógu bude pre vašu webovú stránku naozaj cenný.

Firmy

Katalóg je určený hlavne pre firmy, ale pridať môžete aj vašu webovú stránku. Záznamy sú rozdelené do kategórií, takže návštevník, ktorý na stránku príde si môže vyfiltrovať jednotlivé odkazy podľa potreby.

Vyhľadávanie

Na stránke taktiež funguje fulltextové vyhľadávanie, ktoré má taktiež v sebe zabudovaný systém AJAX. Takže váš vyhľadávací dopyt, vyhľadáva v reálnom čase.

Blog

V prípade ak nechcete len sledovať záznamy a chceli by ste si aj niečo prečítať, na stránke nájdete blog. V tomto blogu nájdete najnovšie články z oblasti firemného prostredia a odporúčania na rôzne záznamy, ktoré sú umiestnené v katalógu.

Regióny

Jednotlivé záznamy sú taktiež rozdelené do svojich regiónov. Čiže ak je návštevník napríklad z Bratislavy, môže si vyhľadať jednotlivé záznamy podľa svojho regiónu.

Mapa

Mapa je taktiež veľmi vizuálne príťažlivým elementom, ktorý môžete nájsť na stránke. Na mape sa nachádzajú všetky záznamy z danej kategórie a teda môžete si pohybom myši nájsť, kde firma sídli.

Pridajte svoj záznam

Najlepšie na tom je, že svoju webovú stránku alebo firmu môžete registrovať do katalógu úplne zadarmo. Tak na čo ešte čakáte?

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *